Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
 

Produkty Kart Republic naleznete zde

 
 

 Aktuální ceny doporučené prodejcem na vyžádání

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo +420 602 417 299

 
KR1
 
Model KR (Kart Republic) 1 je první motokára řady KR, která je díky zcela nové konstrukci z trubek o průměru 32 mm určena čistě pro třídy KZ & Shifter. Větší průměr trubek zajišťuje mimořádnou stabilitu a odolnost vůči extrémním silám působícím na těžké a výkonné stroje třídy Shifter. Tato motokára byla zrozena k řazení – standardně je dodávána s novým, radiálně umístěným brzdným systémem a hořčíkovými díly.

Standardní příslušenství:

Hliníková podlaha, hliníkové pedály s nastavitelnými nožními opěrkami, volant do každého počasí, hořčíkové náboje kol vpředu a vzadu, ergonomická hliníková rukojeť spojky, nylonová torzní tyč vpředu.

 

KR1 web

 
Standardní konfigurace
 
Rozvor kol:

1045 mm (nastavitelný)

Trubková konstrukce:

Ø 32 mm

Osa (vyztužená)
(tvrdost M):

Ø 50 mm

Délka:

1040 mm

 

KR2
 

Model KR2 používá kombinaci trubek o průměru 30 mm a 32 mm, tedy koncept, se kterým Dino Chiesa slavil v uplynulých letech mimořádné úspěchy. Tato motokára je navržena pro použití ve všech jednorychlostních kategoriích – od tříd Rotax a X30 až po nejvýkonnější kategorie motokár OK. Díky standardně dodávaným hořčíkovým dílům, kompozitní podlaze montované shora a zcela nové trubkové konstrukci, která byla speciálně navržena pro závody motokár, bude model KR2 vždy představovat tu nejlepší volbu pro všechny kategorie a podmínky.
 
Standardní příslušenství:
 
 Kompozitní podlaha, hliníkové pedály s nastavitelnými nožními opěrkami, volant do každého počasí, hořčíkové náboje kol vpředu a vzadu, nylonová torzní tyč vpředu.
 
 
KR2 web
 
Standardní konfigurace
 
Rozvor kol:
 
1045 mm (nastavitelný)

Trubková konstrukce:
 
Ø 30 & 32 mm

Osa (tvrdost M):
 
Ø 50 mm

Délka:
 
1020 mm
 
 
KR3
 
Motokára s konstrukcí používající výhradně trubky o průměru 30 mm není ničím novým. Nicméně model vyrobený ze tří nezávislých částí je revoluční. Místo dlouhých nosníků začínajících u přední vidlice (yoke, yolk) a končících u zadního nárazníku má model KR3 uzavřenou přední část, která je spojena dvěma jednotlivými nosníky umístěnými vedle palivové nádrže. Díky tomu jsme mohli vpředu použít jiné trubky než vzadu a zajistit tak skvělou přední točivost a zadní příčnou přilnavost. Tato motokára je opět vyhrazena pro třídy s přímým pohonem. Nepochybně vyvolá zaslouženou pozornost jak v depu, tak na dráze, a pro značku Kart Republic Dina Chiesy bude vstupenkou do světa závodů motokár budoucnosti.
 
Standardní příslušenství:

Hliníková podlaha ze 2 kusů, hliníkové pedály s nastavitelnými nožními opěrkami, volant do každého počasí, hořčíkové náboje kol vpředu a vzadu, nylonová torzní tyč vpředu.
 
 
KR3 web 
Standardní konfigurace
 
Rozvor kol:
 
 1045 mm (nastavitelný)

Trubková konstrukce:
 
Ø 30 mm

Osa (tvrdost M):
 
Ø 50 mm

Délka:
 
1020 mm
 
 
KR Mini
krmini
Standardní konfigurace
 
Rozvor kol:
 
 950 mm (nastavitelný)

Trubková konstrukce:
 
Ø 28 mm

Osa (tvrdost M):
 
Ø 30 mm

Délka:
 
960 mm
 

 

Doporučené prodejní ceny výrobcem (bez DPH).

Kontakt: +420 602 417 299

 

kr1 miniaturakr1g miniaturakr2 miniaturakr2g miniaturakr3 miniaturakr3g miniaturakrmini miniatura